Cumartesi, Nisan 6, 2024
Ana SayfaYoutube ile Para KazanmaEn İyi 16 YouTube Otomasyon Niş Fikri Örnekleriyle (2024) YouTube Otomasyonu nedir?

En İyi 16 YouTube Otomasyon Niş Fikri Örnekleriyle (2024) YouTube Otomasyonu nedir?

En iyi YouTube Otomasyon Nişlerinin neler olduğuna dalmadan önce, YouTube Otomasyonunun gerçekte ne olduğundan ve meçhul YouTube kanallarından nasıl para kazanıldığından bahsedelim.

YouTube Otomasyonu nedir?

YouTube Otomasyonu, yüz göstermeden ve herhangi bir video kaydetmeden YouTube’da para kazanmanın bir yoludur.

Bunun yerine, reklamlarla, bağlı kuruluş pazarlamasıyla ve marka anlaşmalarıyla para kazanabileceğiniz içerik oluşturmak için yapay zeka araçlarını ve ucuz serbest çalışanları kullanabilirsiniz.

YouTube otomasyonunu kullanırken , bir kanalı içerik oluşturucu olarak yönetmek yerine, otomasyon kanallarını bir işletme sahibi olarak çalıştırıyor olacaksınız.

Bu büyük bir avantajdır çünkü bu kanalları bir işletme sahibi olarak çalıştırmak, çok daha kolay ve daha hızlı ölçeklendirmenize olanak tanır.

İçerik oluşturucu olarak bir kanalı yönetirken, her video için orijinal bir fikir bulmanız gerekeceğini göz önünde bulundurarak, yorgunluk ve tükenmişlik yaşamaya başlamadan önce bir gün veya hafta içinde yalnızca sınırlı sayıda video yayınlayabilirsiniz. Bundan sonra bunu bir video biçiminde yürütmeniz ve kanalınızda yayınlamadan önce düzenlemeniz gerekir.

Bununla birlikte, meçhul bir YouTube otomasyon kanalı çalıştırdığınızda , bu videolarda yer almayacağınız için tek bir günde istediğiniz kadar video yayınlayabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER

Keşfet!

İlginizi Çekebilir!