İstatistikler

Kötü tasarımcılar öldü. Yapay zeka saniyeler içinde gerçekçi tasarımlar oluşturabiliyor. Gerçekçi tasarımlar oluşturmanın ve çevrimiçi kazanmaya başlamanın yolu aşağıda açıklanmıştır:

1. Öncelikle şu web sitesine gidin: http://archivinci.com

@ArchiVinciAI herkesin karmaşık mimari görevleri kendi başına halletmesine olanak tanıyan bir yapay zeka aracıdır. Odanızı yeniden tasarlayabilir, mimari hataları düzeltebilir ve yeni tasarımlar yaratabilirsiniz.

GJps 4MWkAAT6lq
Kötü Tasarımcılar Öldü Mü? Yapay Zeka Tasarım Devrimine Girerken Gerçekçi Tasarımlar Oluşturmanın ve Çevrimiçi Kazanmaya Başlamanın Yolları 8

2.Siteye giriş yaptıktan sonra sağ üstte bulunan ‘Oluştur’ butonuna tıklayın. Oluşturmak istediğiniz taslağı, 3 boyutlu modelin ekran görüntüsünü, odanızın fotoğrafını veya mimari tasarımına hayran olduğunuz bir binanın fotoğrafını yükleyin.

GJptGh5WgAAwuLR
Kötü Tasarımcılar Öldü Mü? Yapay Zeka Tasarım Devrimine Girerken Gerçekçi Tasarımlar Oluşturmanın ve Çevrimiçi Kazanmaya Başlamanın Yolları 9

3.Daha sonra yüklediğiniz fotoğrafa göre aşağıdaki seçimleri tamamlayın ve bilgi istemi alanına nasıl bir çıktı istediğinizi yazın. Çıktınızda istemediğiniz özellikler varsa bunları negatif istem alanına eklemeyi unutmayın; oldukça kullanışlı bir özellik.

4. Sonuçlar inanılmaz derecede iyi. Mesela şunu Fantastik Gece modunda oluşturdum:

GJptPVgXgAAjpXt

5.Ama beni en çok etkileyen şey bu kasvetli odayı bir şahesere dönüştürme yeteneğiydi. Tek yaptığım bir odanın fotoğrafını yüklemekti ve gerisini bu yapay zeka aracı halletti:

GJptYi9XkAA6zeK
s

6. Ve elbette dışarı çıktığımızda çok sık karşılaştığımız mimari felaketlere de müdahale edebiliyoruz… Her gün görmeye alıştığımız beton manzaraları şuna dönüştürebilir:

GJptj6NWYAAuOAi
ssss

@ArchiVinciAI rakiplerinden çok daha düşük fiyatlarla abonelik sunmaktadır. Yakında fiyatlar yükselirse seni uyarmadığımı söyleme Mimarların binlerce ücret alması ve diğer araçların 3 dolara yapılabilecek bir iş için yüzlerce ücret alması bir ÇALMADIR Şimdi deneyin..

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz