Cuma, Temmuz 19, 2024
Ana SayfaYoutube ile Para Kazanma2024 Yılında YouTube Shorts'tan Para Kazanma: Kazanmaya Nasıl Başlanır (1.000 Abone Olmasa...

2024 Yılında YouTube Shorts’tan Para Kazanma: Kazanmaya Nasıl Başlanır (1.000 Abone Olmasa Bile)

Özellikle kısa içerik konusunda uzmanlaşmış bir içerik oluşturucuysanız muhtemelen YouTube Shorts’u biliyorsunuzdur . Bu dikey, kısa biçimli videolar en fazla 60 saniye uzunluğundadır. Ve esasen bunlar YouTube’un TikTok ile rekabet etme girişimidir .

YouTube Shorts her gün milyarlarca görüntüleme getiriyor . Doğal olarak birçok yaratıcı, bunlardan nasıl para kazanılacağını merak ediyor. Bunu yapmanın birden fazla yolu olduğu ortaya çıktı.

YouTube Shorts’tan para kazanmanın farklı yollarını incelerken okumaya devam edin.

YouTube İş Ortağı Programına uygunluk

YouTube Shorts’tan para kazanmanın yollarına geçmeden önce YouTube İş Ortağı Programı’nın (diğer adıyla platformun içerik oluşturuculardan para kazanma araçları merkezi) uygunluk gereksinimlerine göz atmak önemlidir .

Öncelikle Shorts görüntülemeleriniz YouTube İş Ortağı Programı’na (YPP) uygunluğunuza katkıda bulunur. YPP’nin tüm para kazanma özelliklerinden (Shorts reklam geliri paylaşımı dahil) yararlanabilmek için en az şunlara ihtiyacınız vardır:

  • 1.000 abone .
  • Geçen yıl 4.000 herkese açık izlenme saati veya son 90 günde 10 milyon Shorts görüntülemesi.
İlginizi Çekebilir!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER

Keşfet!

İlginizi Çekebilir!