Cumartesi, Nisan 20, 2024
Ana SayfaYoutube ile Para Kazanma2024 Yılında YouTube Shorts'tan Para Kazanma: Kazanmaya Nasıl Başlanır (1.000 Abone Olmasa...

2024 Yılında YouTube Shorts’tan Para Kazanma: Kazanmaya Nasıl Başlanır (1.000 Abone Olmasa Bile)

2. YouTube hayran fonları

“YouTube hayran fonlaması”, abonelerinizin bir içerik oluşturucu olarak gelirinize katkıda bulunabileceği üç yolu ifade eden şemsiye bir terimdir. Onlar içerir:

  • Kanal üyelikleri : Daha özel içeriklerin önüne bir ödeme duvarı koyabilir ve bağlılık rozetleri gibi avantajlar sunabilirsiniz.
  • Süper Chat ve Süper Etiketler : Canlı yayın izleyicileri, size küçük bir bağış yaparak mesajlarını vurgulayabilir veya canlı sohbette görünen animasyonlu bir resim alabilir.
  • Süper Teşekkür : İzleyiciler birkaç dolar karşılığında videonuzda görünen eğlenceli bir animasyonu ve videonuzun altında yer alan renkli, özelleştirilebilir bir yorumu satın alabilir.

YouTube’un hayran bağışı özelliklerinden kimler yararlanabilir?

Hayran finansmanı her iki YouTube İş Ortağı Programı düzeyinde de mevcuttur. İster 500 aboneniz, ister 1.000 aboneniz olsun, minimum Shorts izlenme gereksinimlerini karşıladığınız sürece YPP’ye katılarak para kazanmaya başlayabilirsiniz .

İlginizi Çekebilir!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER

Keşfet!

İlginizi Çekebilir!